Haus Labs Różowy Ametyst Bio-Radiant Rozświetlacz (40,00 USD za ,42 uncji) to żółto-brzoskwiniowa baza z ciepłymi odcieniami w połączeniu z duochromowym połyskiem i mikrobłyskami, które zmieniły się z chłodniejszego różu na cieplejsze złoto.

DALSZE CZYTANIE:
Przegląd formuł
aby uzyskać szczegółowe informacje na temat ogólnej wydajności i właściwości (takich jak zapach).

  • Much too Confronted Starlight (PiP, ) jest mniej mieniące się (90% podobne).
  • Becca Spanish Rose Glow (LE, 38,00 USD) jest chłodniejszy (90% podobny).
  • Smashbox Prismatic Petal (LE, 39,00 USD) jest bardziej lśniący, ciemniejszy (90% podobny).
  • Also Faced Canary Diamond (P, 34,00 USD) jest ciemniejszy (podobny w 90%).
  • MAC Dazzlepink (LE, 34,00 USD) jest bardziej lśniący, cieplejszy (90% podobny).
  • Melt Cosmetics Iluminacion (P, 39,00 USD) jest bardziej lśniący (90% podobny).
  • MAC Exhibit Gold (P, 37,00 USD) jest bardziej lśniący, lżejszy i chłodniejszy (85% podobny).
  • Dior Coral (LE, ) jest lżejszy (85% podobny).
  • Protect Fx Lunar (P, 44,00 USD) jest bardziej błyszczący (85% podobny).
  • Becca Very own Your Mild (LE, 38,00 USD) jest bardziej lśniąca, ciemniejsza i chłodniejsza (podobna w 80%).

Przegląd formuł

40,00 USD/,42 uncji – 95,24 USD za uncję

Formuła ma nakładać się „bezproblemowo” z „promiennym blaskiem nowej generacji”, który utrzymuje się „do 12 godzin”. Zawierał hybrydową formułę żelowo-pudrową, dzięki czemu puder był twardszy w dotyku, ale nie był sztywny. Nie było pudrowania i nie miałem problemów z wybieraniem produktu bardziej pierzastymi, mniej gęstymi pędzlami wachlarzowymi lub bardziej tradycyjnymi stożkowymi pędzlami do rozświetlania.

Odcienie były zazwyczaj półkryjące lub nieprzejrzyste w zakresie krycia i można je było łatwo nakładać lżejszą ręką. Puder dobrze przylegał do gołej skóry, a także na podkład i miał „roztopiony” wygląd, dzięki czemu puder był gładko osadzony. Nosili mnie od dziewięciu do dziesięciu godzin, więc nie do końca deklarowane 12 godzin, ale nosiły dłużej niż przeciętnie.

Przeglądaj wszystkie nasze próbki rozświetlaczy Haus Labs Bio-Radiant Highlighter.

Składniki

Mika, etyloheksanian cetearylu, krzyżowany polimer Hdi/trimetyloloheksylakton, krzemionka, gliceryna, filtrat fermentacji oleju z nasion Pseudozyma epicola/nasiona słonecznika, ekstrakt z kwiatu arniki montana**, skwalan, ekstrakt z owoców aktinidii poligama, tokoferol, octan askorbylu, geetyloheksanoglikol, tokoferin Guma, glikol kaprylilowy, syntetyczny fluoroflogopit, chlorek wapnia, glikol butylenowy, fosforan dwuwapniowy, tetra-di-T-butylo hydroksyhydrocynamonian pentaerytrylu, 1,2-heksanodiol, polisorbat 20, woda (woda, woda), Ci 77491 (tlenki żelaza), Ci 77891 (dwutlenek tytanu). **Sfermentowany

Zastrzeżenie: Listy składników są dostępne według marki (lub sprzedawcy) w momencie publikacji. Zawsze sprawdzaj opakowanie produktu, jeśli istnieje, pod kątem listy składników odpowiedniej dla kupowanego produktu lub na stronie internetowej marki lub sprzedawcy, aby uzyskać najbardziej aktualną listę składników.