Szukasz jeszcze kilku marek i kolekcji strojów kąpielowych w dużych rozmiarach? Zwłaszcza, gdy szukasz zabawnego bikini, w które możesz się shimmy? Wiesz, kiedy wypoczywasz na werandzie lub patio, zwłaszcza teraz? Cóż, mamy kilka fajnych opcji.

Dzielimy się niezależnymi projektantami i markami, które są dedykowane pływaniu w dużych rozmiarach lub pływają w dużych rozmiarach!

Chociaż istnieje więcej niż kilka marek i sprzedawców w rozmiarach plus size, w których można kupować stroje kąpielowe w dużych rozmiarach, te marki specjalizują się i zaspokajają wszystkie rzeczy związane z pływaniem i obejmują rozmiary plus lub tylko rozmiar plus!

Jeśli szukasz zabawnego kostiumu kąpielowego w dużych rozmiarach, zdecydowanie sprawdź te niezależne marki i kolekcje strojów kąpielowych w dużych rozmiarach, które warto poznać!

15+ marek i kolekcji strojów kąpielowych w dużych rozmiarach, które warto znać

Jako redaktorzy The Curvy Fashionista piszemy o rzeczach, które kochamy i sądzimy, że Tobie też się spodoba. Często współpracujemy z partnerami, więc możemy uzyskać udział w przychodach z Twojego zakupu.

Szukasz kilku świetnych marek strojów kąpielowych plus size? Cóż, zebraliśmy ponad 15 niezależnych marek, aby kupować online dla Twojego kostiumu kąpielowego w rozmiarze plus size, który musi mieć bikini w rozmiarze plus size lub odważnego jednoczęściowego!

Wreszcie świetna łapanka, prawda? Fajnie było przeglądać internet i zagłębiać się w nasze Archiwa TCF na temat pływania w dużych rozmiarach! Jeśli nie wiesz, indies sprawiają, że moda plus size krąży! Wyróżniliśmy kilku niezależnych projektantów plus size, ale te stroje kąpielowe nabierają dziś blasku…

Te niezależne marki strojów kąpielowych plus size są niezależnie własnością, z małym zespołem lub ograniczoną produkcją, o których WIESZ, że są jedyne w swoim rodzaju lub których nie zobaczysz nigdzie indziej!

Wspieranie projektantów indie plus size pomaga wspierać innowacyjność i styl, którego pragnęliśmy! Tutaj rozwija się kreatywność. Jak często widzimy inspiracje niezależnego projektanta gdzie indziej?

Co do sprzedawców, marek i miejsc do robienia zakupów? Jeśli chcesz zmierzyć się z zakupami pływackimi podczas zakupów w stylu wakacyjnym lub letnim, mamy dla Ciebie obławę!

Koniecznie sprawdź nasze Gdzie kupić pływanie w dużych rozmiarach? Załatw, kiedy możesz !! Zawarliśmy tam sprawdzone i prawdziwe miejsca, w których wiesz, że możesz robić zakupy w sklepie i nie tylko.

Powiedz nam więc: Gdzie kupujesz kostiumy kąpielowe? Jakie typy kupujesz? Które z nich są bardziej w Twoim stylu?

Omówmy opcje i style, które lubisz w komentarzach poniżej!