Martin i Kathleen Clark, właściciele i operatorzy Martin’s Hardware & Building Supply w Bristolu i Middlebury w stanie Vermont, zgodzili się sprzedać swoją firmę firmie Firma Aubuchonnajstarsza i największa rodzinna sieć sklepów z artykułami żelaznymi w Ameryce.

„Martin i Kathleen służą przyjaciołom, sąsiadom i pracownikom od prawie 28 lat jako właściciele. Inspiruje mnie ich pasja do ludzi i zaangażowanie w budowanie ich biznesu” – mówi William E. Aubuchon, IV, prezes i dyrektor generalny firmy Aubuchon. „Ważne jest, aby zatrzymać i pozdrowić długą, pełną sukcesów karierę Martina i Kathleen – gratulacje dla was obojga!”

Po zamknięciu tej jesieni firma Aubuchon będzie prowadzić 110 sklepów w ośmiu stanach.

„Jesteśmy bardzo wdzięczni za lojalność i wsparcie naszych klientów i nie możemy zacząć mówić, jak niesamowicie wdzięczni jesteśmy, że mieliśmy przyjemność współpracować z tak wieloma oddanymi i troskliwymi ludźmi, którzy zawsze stawiali obsługę klienta i naszą działalność ponad wszystko inne, ” mówi Kathleen Clark. „Nasz zespół stał się częścią naszej rodziny. Bez nich Martin’s Hardware nie byłby tym, czym jest dzisiaj. Stanowią trzon naszej działalności, a nasz sukces jest ogromnym odzwierciedleniem ich wysiłków i umiejętności”.

Martin i Kathleen Clark kupili sklep w 1995 roku. Firma początkowo zatrudniała sześciu pracowników i rozrosła się do ponad 35 osób w trzech lokalizacjach w Vermont.

„Uwielbiamy być zaangażowani w naszą społeczność od tylu lat, a zakończenie naszej kariery jest słodko-gorzkie, ale nadszedł właściwy czas, abyśmy mogli ruszyć dalej i dać sklepom możliwość dalszego rozwoju pod nowym właścicielem” – mówi Martin Clark . „Czujemy, że Aubuchon jest w stanie to zrobić. Prowadzone są przez rodzinę od 114 lat o podobnych wartościach. Są oddani swojej działalności, ale co ważniejsze, swoim pracownikom i społecznościom, w których służą. Z niecierpliwością czekamy na wsparcie naszego zespołu w tej transformacji, aby nasi klienci i społeczność byli nadal wspierani przez wiele lat.”

Sklep w Bristolu w stanie Vermont będzie nadal działał jako Martin’s Hardware & Building Supply. Istniejący sklep Aubuchon Hardware w Middlebury w stanie Vermont (1,5 mili od Martin’s) połączy się z lokalizacją Martina w Middlebury w stanie Vermont. Nowy połączony sklep zostanie przemianowany na Aubuchon Hardware. Trzeci sklep prowadzony przez Martin’s w Brattleboro w stanie Vermont nie jest częścią przejęcia i zostanie zamknięty.

„Wkrótce oficjalnie powitamy zespół Martina w rodzinie Aubuchon. Ciężko pracujemy, dbamy o siebie nawzajem i dobrze się bawimy”, mówi Aubuchon. „Nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani kontynuacją spuścizny Martin’s Hardware!”