Zacznę od stwierdzenia, że ​​uwielbiam satyny do ust. Te, które sprawiają, że wyglądasz, jakbyś właśnie wypił loda, są moimi ulubionymi. Ale czasami plamy z ust mogą wysychać. Dlatego byłam podekscytowana wypróbowaniem Fenty Beauty Poutsicle Hydrating Lip Stain, ponieważ twierdzi, że ma właściwości nawilżające.

Witryna Sephora mówi, że jest to „plamka do ust, która staje się błyszcząca i pozostawia miękki odcień, zapewniając szybkie nawilżenie, zapewniając łatwy i łatwy w utrzymaniu wygląd”.

Opakowanie nawilżającej pomadki do ust Fenty Splendor Poutsicle

Produkt zapakowany jest w białą plastikową tubę i posiada aplikator do łapek. Z przodu tuby widnieje nazwa marki.

Formuła Fenty Splendor Poutsicle Nawilżająca pomadka do ust

Ta pomadka do ust jest wolna od parabenów i ftalanów. Jest również wegański i wolny od okrucieństwa. Witryna Sephora mówi: „Dostępna w wielu żywych odcieniach, ta odporna na pierze i krwawienie formuła natychmiast nasyca usta przez cały dzień. Zawiera innowację typu olej w wodzie ze skwalanem”.

Fenty Beauty Poutsicle nawilżająca pomadka do ust
Berry Banger, Strawberry Sangria, Zesty Bestie i Mai Typ od góry do dołu

Dostępne odcienie

Obecnie dostępne są cztery odcienie.

  • Typ Mai – różowy
  • Zesty Bestie – koral
  • Sangria truskawkowa – czerwień
  • Jagoda Banger – jagoda

Podniosłem odcień Mai Variety. Uwierz mi, chciałem je wszystkie.

Moje doświadczenie Z Fenty Magnificence Poutsicle Nawilżająca pomadka do ust

Naprawdę uwielbiam Fenty Natural beauty Poutsicle Hydrating Lip Stain. Mimo że właśnie kupiłem Mai Style. Próbowałem odcieni od nowych testerów, gdy zostały wydane kilka tygodni temu. Wszystkie odcienie są takie ładne i jestem pewien, że przyda mi się wiele. Więc może wrócę i kupię też inne odcienie. Ta pomadka do ust jest bardzo wygodna w noszeniu. Różni się tak bardzo od wysychających plam na ustach, do których byliśmy przyzwyczajeni.

Kolor też pięknie się ściera. Te kolory są trwałe i można je również budować. Kolor nie rozmazuje się i ma minimalny transfer. Jeśli nałożysz kolor prosto z tubki, pozostawisz do zastygnięcia, a następnie przetrzesz delikatnie chusteczką, uzyskasz efekt plamy. Czasami tak to noszę. Ale możesz potrzebować czegoś nawilżającego na wierzch plamy, jeśli zdecydujesz się nosić ją w 10 sposób. Przeważnie po prostu go nakładam i zostawiam. W ten sposób kolor jest bardziej żywy i lśniący. Formuła jest bardziej nawilżająca, jeśli jej nie wycieram. Krótko mówiąc, uwielbiam Fenty Elegance Poutsicle Hydrating Lip Stain.

Plusy

  • Piękne żywe kolory
  • Wegańskie, a także wolne od okrucieństwa
  • Wygodne w noszeniu

Negatives

Gdzie kupić

Zrobiłem 10 kołowrotek z próbkami Fenty Attractiveness Poutsicle Hydrating Lip Stain kilka tygodni temu.

Śledź mnie na Instagramie @blushnbasil, gdzie publikuję zdjęcia tekstur, rolki i wszystkie rzeczy związane z urodą i pielęgnacją skóry. Dziękuję za zatrzymanie się i życzę wspaniałego tygodnia.