Czy można mieszać srebrną i złotą biżuterię, czy jest to wielkie modowe fake pas? Zapoznaj się z naszymi przemyśleniami i kilkoma sugestiami dotyczącymi mieszania metali w tym przewodniku!

Słowo kluczowe: biżuteria srebrna i złota

Ponieważ przeciętna kobieta posiada około Biżuteria o wartości 7000 dolarów, prawdopodobnie masz dużo ubrań, które lubisz regularnie nosić. Jeśli uważasz, że powstrzymują Cię niepisane zasady dotyczące mieszania srebrnej i złotej biżuterii, mamy dobrą wiadomość: nie musisz pozwalać, by to Cię powstrzymywało.

Tutaj porozmawiamy o tym, czy noszenie złota ze srebrem jest błędem… czy jest to modne. Czytaj dalej, aby poznać kilka faktów na temat mieszania metali i niektórych trendów w biżuterii, które sprawią, że będziesz wyglądać niesamowicie.

Werdykt w sprawie mieszania metali

Zanim przejdziemy do sedna sprawy, jak nosić razem srebrną i złotą biżuterię, ważne jest, aby wyjaśnić, że nie jest to modowe faux pas. W rzeczywistości jest to niesamowity sposób na wyrażenie siebie!

Wiele osób waha się przed mieszaniem metali, więc łączenie różnych odcieni biżuterii sprawia, że ​​Twoja garderoba jest wyjątkowa. Ludzie rzadko widzą innych noszących złoto ze srebrem, więc od razu się wyróżnisz i będziesz interesujący. To świetny sposób na poznanie innych modnych ludzi i nawiązanie rozmowy.

Noszenie srebrnej biżuterii ze złotymi elementami jest również niesamowite, ponieważ wydobywa to, co najlepsze w obu metalach. Zamiast się ścierać, jasny odcień srebra lub białego złota może wydobyć bardziej zróżnicowane kolory żółtego lub różowego złota. Z drugiej strony, kolorowe metale mogą zmiękczyć ostry blask srebra i stworzyć równą estetykę.

Główne regiony biżuterii

Mieszanie metali najlepiej wykonać, biorąc pod uwagę cztery centralne obszary biżuterii w ludzkim ciele. Pierwszy składa się z szyi i klatki piersiowej, gdzie będziesz nosić obroży i naszyjniki o różnych kształtach i rozmiarach. Drugi górny obszar biżuterii, twoje uszy, to miejsce kolczyków, kółek i wiszących kolczyków.

Twoje nadgarstki i palce to trzeci i czwarty region biżuterii do rozważenia. Tutaj będziesz nosić niesamowite bransoletki i bransoletki oraz pierścionki.

Rozważ umieszczenie swojej biżuterii w tych czterech regionach. Jedną z opcji jest grupowanie kawałków tego samego metalu w każdym regionie. Na przykład, możesz nosić tylko naszyjniki w kolorze różowego złota w tym samym czasie, co tylko chlubne srebrne bransoletki.

Możesz także iść całkowicie odwrotną drogą i dążyć do równowagi w wielu regionach. Na przykład możesz nosić jeden naszyjnik z różowego złota i jeden z białego złota… podczas noszenia różowo-złotych i białych bransoletek na jednym nadgarstku. To świetny sposób na stworzenie eleganckiego wyglądu i noszenie wszystkich różnych elementów, które lubisz, w symetryczny i spójny sposób.

Warstwa, warstwa i warstwa trochę więcej

Warstwy to świetny wybór modowy, jeśli chodzi o odzież. Możesz dodawać i usuwać różne ubiory, aby stworzyć motyw stylu lub określony schemat kolorów. Nakładanie warstw jest również jeden z najlepszych sposobów mieszać i dopasowywać biżuterię, aby móc pochwalić się wieloma metalami naraz.

Na przykład możesz nosić trzy naszyjniki – dwa wykonane ze srebra próby 925, trzeci żółto-złoty. Zakładając, że umieścisz złotą jedną pomiędzy pozostałymi dwoma, ułożenie warstw zapewni równowagę w okolicy szyi.

Możesz także układać bransoletki i pierścionki. Jeśli ułożysz naszyjniki w powyższy sposób, możesz stworzyć jeszcze większą równowagę, umieszczając srebrną bransoletkę między dwiema żółto-złotymi. Stworzyłoby to rodzaj symetrii między regionami i wyglądałby niesamowicie.

Użyj wielokolorowych kawałków

Niektóre utwory mają wiele tonów exact same w sobie. Te elementy są czasami nazywane „biżuterią mostową”, ponieważ tworzą pomost między różnymi rodzajami metalu, który chcesz nosić. Są nie tylko piękne, ale tworzą harmonię między innymi metalami, które możesz chcieć mieszać.

Nasz Naszyjnik z 3 pierścionkami to wspaniały mostek, który zawiera żółto-złoty, różowo-złoty i (srebrny) rod na tym samym subtelnym łańcuszku. Ten łańcuch składa się również ze wszystkich trzech metali dla wewnętrznej równowagi.

Kiedy chwalisz się tym wspaniałym mostkiem, możesz nosić inne elementy, które chcesz. Zawsze będą pasować do jednego z pierścionków na twoim naszyjniku. Ponieważ Twój naszyjnik jest wyważony jako jeden element, oznacza to, że nie możesz kolidować, gdy nosisz biżuterię pasującą do dowolnego pierścionka.

Twórz motywy

Załóżmy, że chcesz nosić różowo-złote kolczyki, żółto-złoty naszyjnik i srebrną bransoletkę. Może się wydawać, że to dużo i na pewno może kolidować, jeśli nie będziesz ostrożny.

Jeśli chcesz stworzyć atrakcyjność wizualną, dodając inny kolor, ale nie masz na myśli żadnych konkretnych elementów, stworzenie motywu to świetny sposób, aby wszystkie elementy idealnie do siebie pasowały.

Na przykład możesz umieścić małe metalowe serce lub kwiatowe zawieszki na każdym z kawałków. To je łączy, prezentując 10 sam kształt na różnych metalach. Możesz także mieszać i dopasowywać metale na kawałkach, które się szczycą klasyczne kryształy Swarovskiego. To świetny sposób na narysowanie swojej biżuterii.

Kup piękną biżuterię od projektantów już dziś

Chociaż możesz się martwić, że mieszanie biżuterii srebrnej i złotej jest modą, nie jest to dalekie od przypadku. W rzeczywistości jest to zabawny i wyjątkowy sposób na urozmaicenie garderoby i stworzenie nowoczesnego, atrakcyjnego stylu. Oczywiście, aby wyglądać niesamowicie, ważne jest, aby zdobyć elementy potrzebne do stworzenia tej estetyki.

Roma Designer Jewellery dokłada wszelkich starań, aby dostarczać wysokiej jakości wyroby w niskiej cenie. Oferujemy najlepsze materiały, w tym srebro i wiele odmian lśniącego złota. Kupuj nasze nowości, aby uzyskać klasyczną srebrną i złotą biżuterię, którą możesz łączyć i łączyć.