ghd Platinum+ 1” Styler

Rocznicowa wyprzedaż Nordstrom jest teraz w pełnym rozkwicie, a jedno z moich ulubionych narzędzi do stylizacji włosów jest częścią wyprzedaży ich produktów Natural beauty Exclusive! Niedawno udało mi się przetestować ghd Platinum+ 1” Styler i jest to moje nowe narzędzie do stylizacji Świętego Graala, aby uzyskać gładki, elegancki wygląd. To wszechstronne narzędzie, którego możesz użyć również do kręcenia włosów. Dostępne w Czarny i biały w sprzedaży za 187 USD (33% zniżki, zwykle 279 USD).

Cieszę się, że mogę udostępnić bliższe demo, jak używać ghd Platinum+ Styler. Po przetestowaniu tak wielu marek narzędzi grzewczych przez lata, mogę powiedzieć, że ten jest moim ulubionym do prostowania!

ghd Platinum+ 1” Styler

ghd Platinum+ 1” Styler

The ghd Platinum+ Styler to 1-calowa prostownica ustawiona w jednej temperaturze 365 stopni Fahrenheita. Zawsze używałem narzędzi z wieloma ustawieniami temperatury, ale dowiedziałem się, że ghd naukowo udowodniło, że jest to optymalna temperatura dla długotrwałej stylizacji, która również zachowa zdrowe włosy przy jak najmniejszym uszkodzeniu. Zapewni ochronę koloru i zdrowych włosów. Temperatura jest odpowiednia do efektywnej stylizacji, dzięki czemu możesz ułożyć włosy w jednym przejściu.

ghd nazywa to narzędzie „najlepszym inteligentnym stylizatorem”, ponieważ ma „technologię ultrastrefową”. Czujniki są aktywne na obu płytkach i monitorują ciepło 250 razy na sekundę, aby zapewnić stałą temperaturę w zależności od grubości włosów i szybkości, z jaką używasz lokówki.

Uwielbiam to, że szybko się nagrzewa (w 20 sekund), ma automatyczny tryb wyłączania po 30 minutach i ma wahaczowy zawias, który ułatwia trzymanie i użytkowanie. Płytki są błyszczące, dzięki czemu łatwo przesuwają się po włosach – bez szarpania i zaczepiania.

Wygląd 1: Elegancki i gładki

Spray chroniący przed ciepłem Bodyguard

Spray chroniący przed ciepłem Bodyguard

Aby uzyskać gładkie, gładkie i lśniące włosy, najpierw spryskałam suche włosy środkiem termoochronnym. próbowałem Spray chroniący przed ciepłem Bodyguard (25 USD) i naprawdę to lubię! Rozprowadza bardzo delikatną mgiełkę i równomiernie pokrywa włosy kilkoma pędzelkami. Podoba mi się, że jest na tyle lekki w wykończeniu, że w ogóle nie obciąża włosów.

Spryskaj i przeczesz, a następnie wyprostuj włosy na małych odcinkach. Poniżej przedstawiamy gotowy wynik! Większość ludzi myśli, że mam naturalnie gładkie, lśniące włosy, ale wcale tak nie jest. Mam gęste, niesforne, podatne na puszenie włosy. Potrzeba dużo pracy i produktu, aby wyglądała gładko. Ta prostownica znacznie ułatwia stylizację włosów.

ghd Platinum+ 1” Styler Gładkie, gładkie włosy

ghd Platinum+ 1” Styler Gładkie, gładkie włosy

ghd Platinum+ 1” Styler Gładkie, gładkie włosy

Wygląd 2: Loki

ghd Platinum+ 1” Styler Curled Hair

Możesz także użyć ghd Platinum+ Styler zwijać włosy. Zwykle noszę proste włosy, niezależnie od tego, czy są suszone na powietrzu, suszone suszarką czy prostowane. Miałem w przeszłości sporo wpadek z lokówkami, które zwykle powodowały, że paliłem sobie czoło i palce (nawet w rękawiczkach). Kilka narzędzi, które wypróbowałem, było tak gorących, że usmażyły ​​mi włosy. The ghd Platinum+ Styler był idealny dla kogoś takiego jak ja. Ma zaokrągloną krawędź wokół płytek i działa jak bufor, dzięki czemu nie ma kontaktu ze skórą (nie ma oparzeń czoła, tak!). Mogę również trzymać zewnętrzną końcówkę bez poparzenia. Zawias jest dość łatwy do zaciśnięcia i zamknięcia wokół włosów, więc nie trzeba trzymać za koniec, ale czasami jest to miłe – zwłaszcza jeśli chcesz zrobić tam iz powrotem, aby uzyskać prawie karbowaną falę na plaży.

ghd Platinum+ 1” Styler Curled Hair

Aby skręcić włosy, podzielę i przystrzymuję, aby skręcić w warstwach i sekcjach. Trzymam narzędzie do góry nogami i zapętlam sekcje wokół żelazka z dala od twarzy. Po zapętleniu wystarczy zacisnąć i powoli przeciągnąć narzędzie przez włosy do końców. Trzymanie pod kątem i większa prędkość sprawią, że loki będą luźniejsze i bardziej naturalnie wyglądające.

Loki utrzymują się przez cały dzień z tym narzędziem, nawet w tej wilgotności na Florydzie, chociaż z biegiem czasu nieco się rozluźniają (co właściwie lubię, aby uzyskać bardziej żywy wygląd).

ghd Platinum+ 1” Styler Curled Hair

ghd Platinum+ 1” Styler Curled Hair

ghd Platinum+ 1” Styler Curled Hair

ghd Platinum+ 1” Styler Curled Hair

ghd Platinum+ 1” Styler Kręcone Włosy

ghd Platinum+ Styler

Naprawdę kocham ghd Platinum+ Styler! Od teraz planuję zabierać go ze sobą w każdą podróż. Można go znaleźć w sprzedaży w Nordstrom na jubileuszowej wyprzedaży Nordstrom od teraz do 31 lipca. Dostępny w kolorze czarnym i białym za 187 USD. Gorąco polecam to sprawdzić!

Kup pocztę

Wielkie podziękowania dla ghd i Nordstrom za współpracę przy sponsorowaniu tego postu. Jak zawsze wszystkie opinie są moje.