Po całym tym czasie spędzonym na spacerowaniu z czworonożnym przyjacielem przez zimne i mokre zimowe miesiące, nie ma nic lepszego niż obserwowanie zmiany pogody i wzrostu roślin.

Bez względu na to, jaką masz rasę psa, istnieje teraz wiele ogólnodostępnych akcesoriów, które znacznie ułatwią jego spacer i Twój spacer. Przyjrzyjmy się zatem niektórym z podstawowych zasad wyprowadzania psów, w które powinieneś zainwestować w nadchodzących miesiącach.

Saszetka lub mały plecak

Psy nie zawsze podróżują lekko, a jeśli wybierasz się na długi spacer, będziesz potrzebować kilku niezbędnych rzeczy, aby podróż była lepsza dla was obojga. Jest wiele produkty dla psów on-line takie jak saszetki, które świetnie nadają się do przechowywania rzeczy potrzebnych Twojemu psu, a ponadto są łatwe do noszenia.

Jeśli chcesz również zabrać ze sobą przekąskę lub wodę, być może przyda się mały plecak. Może pomieścić więcej niż nerkę, ale nadal jest wystarczająco lekki, aby nie powodować żadnych problemów.

Pokrowiec na przysmaki dla psa

Jeśli nadal szkolisz swojego psa, posiadanie gotowych i dostępnych smakołyków jest niezbędne, aby nagradzać dobre zachowanie na bieżąco. Jednak próba włożenia smakołyków do kieszeni może być trudna, więc posiadanie woreczka na smakołyki dla psa w talii pozwala szybko się do nich dostać w razie potrzeby.

Zwykle przyczepiają się do paska lub mają pasek, a także mają otwartą górę, dzięki czemu można uzyskać szybki dostęp do smakołyków. Niektóre z nich mają również dodatkowe kieszonki na telefon lub kluczyki do samochodu, dzięki czemu nie musisz nosić ze sobą niczego innego.

Plecak z transporterem dla psa

Jeśli masz małego psa, może się zmęczyć na długich spacerach i chcieć być noszonym. Jeśli nie chcesz nosić ich w ramionach przez całą drogę do domu, możesz kupić plecak z transporterem dla psa.

Te plecaki wchodzą różne rozmiary i mogą pomieścić do 7 kg. Wkładasz nogi psa przez otwory, a jego głowa wystaje z góry. Plecak można nosić przodem lub tyłem do kierunku jazdy w zależności od preferencji.

Uchwyt na worek na odchody

Każdy, kto posiada psa, potrzebuje jednego z nich, chociaż korzystanie z niego może nie zawsze sprawiać Ci przyjemność. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele różnych wzorów uchwytów na woreczki na kupki. Niektórzy po prostu noszą torby, podczas gdy inni mają wbudowane światła i inne funkcje.

Jeśli masz więcej niż jedną smycz dla swojego psa, dobrym pomysłem jest zdobycie po jednej na każdą smycz lub umieszczenie uchwytu torby na nerce, aby w razie potrzeby nie zostać bez worków na odchody.

Płaszcze dla psów

Kiedy pogoda jest zła, niektóre psy mogą cierpieć bardziej niż inne. Aby chronić swojego psa, możesz kupić płaszcze, których możesz użyć, aby był suchy i ciepły. Być może będziesz musiał najpierw przetestować je w domu, aby Twój pies przyzwyczaił się do ich noszenia.

Chociaż nie wszystkie psy mogą potrzebować psiej sierści, mogą być świetnym przedmiotem do przygotowania na wszelki wypadek. Rodzaje różnią się od tych, które owijają się wokół ciała, do innych, które zakrywają ciało i nogi. Czasami to dobry pomysł, jeśli Twój pies lubi się ubłocić, ponieważ sierść można zdjąć po powrocie do domu.

Buty dla psów

Aby pasować do psich płaszczy, możesz również użyć butów dla psów. Chronią a person łapy Twojego psa przed ekstremalnym zimnem lub upałem, chociaż najlepiej jest pamiętać, że wiele psów zajmie trochę czasu, aby się do nich przyzwyczaić.

Buty dla psów są dostępne w różnych rodzajach i materiałach, więc być może będziesz musiał poeksperymentować, aby zobaczyć, które z nich najlepiej pasują do Twojego psa.

Smycz dla psa bez użycia rąk

Jeśli jesteś biegaczem lub nie chcesz cały czas trzymać smyczy, możesz chcieć mieć smycz dla psa bez użycia rąk. Obejmują a person pasek, który otacza talię, do którego przyczepia się smycz. Następnie przyczepiasz drugi koniec do psa, który może chodzić, gdy masz wolne ręce.

Smycz jest rodzajem bungee, która rozciąga się i chowa w zależności od odległości między tobą a twoim psem. Przyzwyczajenie się do tego układu może zająć Tobie i Twojemu psu trochę czasu, ale może to przynieść Ci wiele korzyści.

Wniosek

Posiadanie odpowiedniego sprzętu na spacer z psem pomoże Tobie i Twojemu futrzanemu przyjacielowi wydobyć jak najwięcej ze wspólnego czasu, a także chronić Was oboje.