Deliveroo połączyło siły z Popeyes®, aby uruchomić ekskluzywną „listę oczekujących” dla klientów, aby pomóc fanom wyprzedzić bardzo oczekiwany „zrzut”, dołączając do pierwszej w historii listy oczekujących smażonego kurczaka na „doświadczenie w domu” – w tym bezpłatny Kanapka z Kurczakiem Popeyes®. 10 ekskluzywny drop jest inspirowany dropami sneakersów w całym kraju i świętuje otwarcie pierwszej restauracji tej sieci w Essex na początku tego miesiąca, po którym nastąpi otwarcie Romford w lipcu.

Ponieważ Popeyes® jest popularny wśród celebrytów, takich jak Cardi B i Beyonce, miłośnicy jedzenia z Essex powinni stać w kolejkach, aby po premierze dostać w swoje ręce przepysznego kurczaka z Luizjany.

Aisha Jefferson z Deliveroo powiedziała: „W ramach uczczenia rozwoju restauracji Popeyes® w całej Wielkiej Brytanii i współpracy wyłącznie z Deliveroo, dajemy naszym kochającym kurczaki klientom szansę na pokonanie kolejek i spróbowanie kanapki z kurczakiem, która zepsuła world-wide-web ‘ bez wychodzenia z frontowych drzwi.

Klienci, którzy zarejestrują się na liście oczekujących ze smażonym kurczakiem, będą mieli szansę na wygranie darmowego kredytu Deliveroo, który można wykorzystać na słynną kanapkę z kurczakiem Popeyes® (lub jakąkolwiek inną potrawę), gdy restauracja zawita do Chelmsford i Romford w lipcu. Do zgarnięcia jest równowartość 1000 darmowych kanapek z kurczakiem.

Słynna marka kurczaków Popeyes® – która wywołała furorę w United states of america wraz z wprowadzeniem swojej pierwszej kanapki z kurczakiem – ma zostać otwarta w całej Wielkiej Brytanii i jest już dostępna w dostawie wyłącznie za pośrednictwem Deliveroo. Essex zyskuje jak żaden inny, więc nie przegap tej okazji!

Ta nowa premiera nastąpiła po udanym wielkim otwarciu sklepu w Stratford, po którym nastąpiły różne premiery kuchni Deliveroo Editions w Londynie (Whitechapel i Bermondsey).

Aby dołączyć do ekskluzywnej listy oczekujących i wyprzedzić grę, klienci muszą udać się do https://www.deliveroo-popeyes-waitlist.com/ wprowadzić swoje dane (w tym adres e-mail powiązany z kontem Deliveroo) i czekać na ogłoszenie zwycięzców pocztą elektroniczną.

Po ogłoszeniu zwycięskich klientów będą oni musieli wprowadzić swój spersonalizowany kod znajdujący się w potwierdzeniu e-mailem w aplikacji lub na stronie internetowej. Klienci korzystający z aplikacji mogą wejść na swoje konto i dodać unikalny kod w polu „Wprowadź kod promocyjny”. W witrynie kliknij „Dodaj kod” na stronie kasy.

Popeyes® rozwija się również w całym kraju z restauracjami ogłoszonymi w Gateshead, Nottingham, Brighton, Ealing, Oxford i Looking through, dzięki czemu klienci mogą zapisać się na listę oczekujących i być pierwszymi, którzy dowiadują się o wszelkich nowych premierach. Zarejestruj się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach w miastach w Wielkiej Brytanii.

Popeyes® został wprowadzony po raz pierwszy w Wielkiej Brytanii w listopadzie 2021 r. i wyłącznie w Deliveroo w tym roku. Popeyes® słynie z ręcznie panierowanego kurczaka, marynowanego przez 12 godzin w mieszance ziół i przypraw z Luizjany inspirowanej jego dziedzictwem. Oprócz charakterystycznego kurczaka z Luizjany – dostępnego w wersji klasycznej lub pikantnej – fani Popeyes® będą zachwyceni, widząc wiele klasyków znajdujących się w amerykańskim menu – w tym polędwiczki z kurczaka, skrzydełka na ciepło, ser mac ‘n’, a nawet ciasteczka z południowymi przysmakami i sos, który słynie z sosu Cajun.

Zrzut Popeyes® trwa od 20 czerwca do momentu wykorzystania wszystkich kodów, mogą obowiązywać minimalne zamówienia, opłaty za dostawę i usługi.