Color Me Courtney - Color Me Tiana


Color Me Courtney – Color Me TianaKolor Me Tiana | Pokoloruj mnie Courtney


Sierpnia
23
2022

23 sierpnia 2022

Hej słodziutki! Jestem niezmiernie zaszczycona, że ​​zaprojektowałam kolekcję mody Princess and the Frog dla Kupuj Disneya i parki Disneya, aby uczcić księżniczkę Tianę! Jakie marzenie się spełniło!!!

Kolekcja wystartuje o godz D23 Expo 9 września a następnie stań się dostępny na SklepDisney.com & Parki Disneya na całym świecie… NA CAŁYM ŚWIECIE!! Jestem wielkim fanem Disneya i Księżniczki Tiana, więc to wykracza poza wszystko, czego mogłabym marzyć dla Color Me Courtney i naszego magicznego zakątka internetu! Pracowałem nad tym od ponad roku, ale wciąż ciężko mi uwierzyć, że to jest prawdziwe, a to wszystko dzięki wam – tej niesamowitej społeczności, więc dziękuję!

Dzisiaj chciałam podzielić się z Wami niektórymi częściami kolekcji i zdjęciami z naszej porannej sesji Magic Kingdom Shoot w Disney World.

W tę kolekcję inspirowaną modą 20+ wkładam całe serce. Jest pełen ubrań, akcesoriów, sztuki i magii. Z neutralnymi pod względem płci przedmiotami, rzeczami do domu i rzeczami do kręcenia w parku i poza nim – mam nadzieję, że każda Cutie (lub Minnie) znajdzie coś, co pokocha w tej linii.

Mam nadzieję, że podobało Ci się to pierwsze spojrzenie, więcej w przyszłości, gdy będziemy przygotowywać się do premiery 9 września! EEEEK!!!! Nie mogę się doczekać, aż będziesz robić zakupy i błyszczeć w tej kolekcji jak królewskie, magiczne, cudowne istoty, którymi jesteś.

DZIELIĆ LUB ZACHOWAJ NA PÓŹNIEJ


Leave a Reply