Coles and Warner Bros. Consumer Products and solutions wprowadzają „ulubione przez wszystkich” Harry Potter oraz Fantastyczne zwierzęta postacie do życia” wraz z uruchomieniem nowej kampanii kolekcjonerskiej.

Rozpoczynająca się w przyszłym tygodniu kampania Magical Builders obejmuje postacie z „czarodziejskiego świata” i zestawy do zabawy, które nie zawierają plastiku i można je poddać recyklingowi.

Od środy, 6 lipca, klienci otrzymają darmową postać Coles Magical Builder za każde 30 USD wydane w jednej transakcji w supermarketach Coles, Coles On line i Coles Express. Do zebrania jest 35 postaci, a także cztery zestawy do zabawy przedstawiające „kultowe” ustawienia z Harry Potter filmy.

„Avid kolekcjonerzy” mogą również kupić skrzynię kolekcjonerską pnia Hogwartu, w której mieści się wszystkie 35 postaci. Można go poddać recyklingowi po usunięciu paska zamykającego na rzep.

Lisa Ronson, dyrektor ds. marketingu Coles, mówi, że sprzedawca jest zachwycony współpracą z Warner Bros. Client Products nad stworzeniem pierwszej australijskiej kampanii kolekcjonerskiej, która wniesie odrobinę magii do australijskich domów.

„Chcieliśmy znaleźć interaktywny i zrównoważony sposób na dobrą zabawę dla klientów, który spodoba się nie tylko dzieciom, ale także gościom w każdym wieku” – mówi.

„Wiemy, że australijscy fani od dawna czekali na taką kampanię kolekcjonerską w świecie czarodziejów, więc jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z Warner Bros. nad ożywieniem Coles Magical Builders.

„Dzięki ponad 30 uwielbianym postaciom i czterem kultowym ustawieniom dostępnym do zebrania, Magical Builders pozwoli klientom na kreatywność podczas budowania swojego magicznego świata – a wszystko to z dodatkową premią polegającą na tym, że nie zawiera plastiku i nadaje się do recyklingu”.

Dyrektor generalny Forest Stewardship Council, Damian Paull, dodaje: „FSC z dumą współpracuje z Colesem i jesteśmy zachwyceni, że możemy ożywić ich przyjazne dla lasów postacie Magical Builder z certyfikatem FSC.

„Wspólnie wprowadzamy pozytywne zmiany, zapewniając przyjazne dla lasów alternatywy dla tworzyw sztucznych. Seria Magical Builders jest wykonana z odpowiedzialnie pozyskiwanych materiałów z certyfikatem FSC, pomagając chronić nasze lasy dla przyszłych pokoleń”.

W ostatnich dniach Woolworths wypuścił także nową kampanię kolekcjonerską z Disneyem, Resolve-ems. Są a person reklamowane jako wykonane w co najmniej 80% z materiałów pochodzących z recyklingu.