Bursztyn bałtycki jako holistyczna ulga w bólu

31 maja 2022

Bursztyn bałtycki był tradycyjnie stosowany jako holistyczny środek do leczenia dolegliwości bólowych, szczególnie w nordyckich regionach Europy. Chociaż często określany jest jako kamień szlachetny, bursztyn bałtycki jest w rzeczywistości skamieniałą żywicą drzewną, która przez wieki spływała na wybrzeża Litwy z lasów Szwecji.

Starożytni mieszkańcy tych regionów wierzyli, że naszyjniki i bransolety wykonane z bursztynu mają moc uzdrawiania i nosili je jako lekarstwo na bóle i bóle.

Teraz wiemy, że siła bursztynu bałtyckiego tkwi w wysokim stężeniu substancji przeciwzapalnej kwasu bursztynowego. Kwas bursztynowy to naturalny związek, który łagodzi stany zapalne, a co za tym idzie ból w organizmie.

Bursztyn pozyskiwany z regionów bałtyckich ma najwyższe stężenie tej substancji spośród wszystkich odmian bursztynu na świecie, dzięki czemu bursztyn bałtycki jest doskonałym holistycznym dodatkiem do leczenia dolegliwości takich jak bóle głowy, astma, zapalenie stawów i ząbkowanie.

Ostatnio kwas bursztynowy zaczął wywoływać fale w Ochrona skóry podobnie jak przeciwzapalne, przeciwbakteryjne i kojące działanie.

W Powell’s Owls importujemy biżuterię z Bursztynu Bałtyckiego bezpośrednio z Litwy i gwarantujemy autentyczność poprzez weryfikację przez Gemological Institute of The united states (GIA).

Sprawdź naszą kolekcję naturalnych naszyjników i bransoletek z Bursztynu Bałtyckiego dla dorosłych oraz naszyjników na ząbkowanie z Bursztynu Bałtyckiego tutaj!


Dzielić:Leave a Reply