Czy jest za wcześnie, aby ogłosić najlepszy nowy album 2022 roku? Być może tak, ale teraz, gdy Beyoncé oficjalnie zasygnalizowała jej powrót na fale radiowe, wszyscy możemy postawić duże pieniądze, że B7 znajdzie się na szczycie list przebojów w ciągu kilku godzin od upadku – i wszystkie listy najlepszych do naśladowania. W przeciwieństwie do swoich wcześniejszych, niespodziewanych albumów, Queen B pozwoliła fanom nieco wcześnie opasać lędźwie, dzieląc się datą wydania jej następnej płyty, renesans: 29 lipca. Poniżej wszystko, co wiemy o wiadomościach w Beyhive.

Kiedy robi renesans schodzić?

Album będzie dostępny do streamowania w Tidal, Apple Music, Amazon Music i Spotify 29 lipca, chociaż dokładny czas spadku to TBD. Superfani mogą kup również jeden z czterech zestawów pudełekktóre zawierają ozdobne pudełko, koszulkę i płytę CD renesans. (Tak, nadal istnieją.)

Ta treść jest importowana z Twittera. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji na ich stronie internetowej.

Później Beyoncé ogłosiła za pośrednictwem swoich profili w mediach społecznościowych, że szóstym utworem na albumie będzie jej pierwszy singiel – zatytułowany „Break My Soul” – który ukazał się 20 czerwca.

Jaki rodzaj muzyki będzie? renesans funkcja?

Według Hollywoodzki reporterwiele doniesień „sugeruje”, że nowe wydawnictwo będzie zawierało 16 utworów i będzie wieloczęściowym albumem, biorąc pod uwagę tytuł „Akt I” związany z zapowiedzią.

Inne doniesienia zdają się sugerować, że album będzie zawierał ukochaną przez Beyoncé mieszankę hip-hopu, R&B i disco. W jej okładce z czerwca 2022 r. dla Brytyjski VogueBeyoncé była cytowana tylko dwa razy – i nigdy o jej nadchodzącej muzyce – ale pisarz i EIC Edward Enniful miał okazję usłyszeć renesans i opisał projekt jako taki:

Natychmiast uderza we mnie ściana dźwięku. Wznoszące się wokale i zaciekłe bity łączą się iw ułamku sekundy przenoszę się z powrotem do klubów mojej młodości. Chcę wstać i zacząć rzucać ruchami. To muzykę, którą kocham do głębi. Muzyka, która sprawia, że ​​wstajesz, która kieruje twój umysł ku kulturom i subkulturom, naszym ludziom z przeszłości i teraźniejszości, muzyka, która zjednoczy tak wielu na parkiecie, muzyka, która porusza twoją duszę. Jak zawsze w przypadku Beyoncé, chodzi o intencję. Siadam po fali, chłonąc to wszystko.

Godziny po Brytyjski Vogue funkcja wylądowała, Różnorodność poinformował, że „źródło zaznajomione z projektem” ma więcej informacji do udostępnienia. Widocznie, renesans będzie zawierać „zarówno utwory taneczne, jak i country”, a także teksty piosenek Ryana Teddera, który napisał wcześniejszy hit Beyoncé „Halo”, oraz Raphaela Saadiqa.

Co było inspiracją Beyoncé na album?

Bey trzyma szczegóły dotyczące rekordu blisko kamizelki, ale ujawniła swoje zamiary związane z pracą w poście na Instagramie 30 czerwca.

„Stworzenie tego albumu dało mi miejsce, w którym mogłem marzyć i znaleźć ucieczkę w strasznym dla świata czasie. Dzięki temu czułem się wolny i pełen przygód w czasach, gdy niewiele się ruszało. Moim zamiarem było stworzenie bezpiecznego miejsca, miejsca bez osądu. Miejsce, w którym można uwolnić się od perfekcjonizmu i przemyśleń. Miejsce, w którym można krzyczeć, uwalniać, czuć wolność. To była piękna podróż eksploracyjna. Mam nadzieję, że ta muzyka sprawia Ci radość. Mam nadzieję, że zainspiruje Cię do uwolnienia się. Ha! I czuć się tak wyjątkowym, silnym i seksownym jak ty”.

Ta treść jest importowana z Instagrama. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji na ich stronie internetowej.

Jakie utwory są prezentowane na renesans?

Beyoncé ujawniła pełną listę utworów (16 utworów!) na swoim Instagram Story 20 lipca. Zobacz pełny skład tutaj:

 1. Jestem tą dziewczyną
 2. Przytulny
 3. Obca supergwiazda
 4. Mankiet to
 5. Energia
 6. Złam moją duszę
 7. Kościół dziewczyna
 8. Plastik z kanapy
 9. Panna Groove
 10. Przenosić
 11. Ogrzewany
 12. thique
 13. Wszystko w twoim umyśle
 14. Ameryka ma problem
 15. Czysty miód
 16. Letni renesans
  1. Mamy nadzieję, że przynajmniej jedna z tych piosenek jest collabem Blue Ivy. W końcu jest teraz laureatką Grammy, tak jak jej matka!

   Ta treść jest importowana z YouTube. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji na ich stronie internetowej.

   Ten post zostanie zaktualizowany.

   Ta treść jest tworzona i utrzymywana przez stronę trzecią i importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom podać ich adresy e-mail. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści na piano.io