Thought mycia ciała jako środka zastępującego mydło to idea, która przyjęła się w latach 90. lub 2000. Mydła w kostkach były używane od wieków. Ale potem pojawiły się takie rzeczy, jak żel do mycia ciała i żel pod prysznic, a teraz jest trochę zamieszania. Aveeno było pionierem kilku produktów i metod, więc oto nasza Aveeno Codzienny Nawilżający Żel do Ciała recenzja.

Niektórzy twierdzą, że płyny do mycia ciała to mistyfikacja wymyślona przez firmy kosmetyczne. Uważają, że firmy te chciały pobierać wyższe opłaty za zasadniczo ten sam produkt w innym opakowaniu, z pewnymi naturalnymi składnikami dodanymi na dobre w celu zwiększenia sprzedaży. To prawda, że ​​niektóre firmy to robią. Ale nadal istnieje bardzo duża różnica między przeciętną kostką mydła a mydłem do mycia ciała.

Czy powinieneś codziennie brać prysznic?

Kobieta pod prysznicem patrząc w górę, jak woda pryska.

Niekoniecznie musisz codziennie brać prysznic.

Po pierwsze, temat codzienny krem nawilżający nasuwa pytanie: czy codziennie brać prysznic? I jest kilka odpowiedzi. Najbardziej oczywista odpowiedź brzmi: nie. Nie musisz codziennie brać prysznica i nie potrzebować do nawilżania ciała każdego dnia. To powiedziawszy, SĄ ludzie, którzy powinni to robić!

Kluczem jest słuchanie swojego ciała i nauczenie się rozpoznawania wzorców zachowania skóry, że tak powiem. Czy ćwiczysz codziennie? Spocisz się i brudzisz każdego dnia? Czy Twoja skóra jest pozbawiona wilgoci? Czy dobrze reaguje na codzienne środki nawilżające? Czy ostatnio dokonałeś jakichś znaczących zmian w swojej diecie lub środowisku? To wszystko są pytania dotyczące higieny, więc sytuacja może nie być tak prosta, jak mogłoby się wydawać.

Ty nie mieć do nawilżania na co dzień, ale dla niektórych z pewnością jest to zalecane. I niezależnie od okoliczności, nie zapominaj, że mycie ciała nie jest ostatecznym rozwiązaniem na brak wilgoci. Mydła w kostkach mają różne kształty, rozmiary i poziomy jakości. Czasem lepiej będzie zaopatrzyć się w świetną kostkę mydła zamiast raczej przeciętnego żelu do mycia ciała.

Ostatnia rzecz: nawet ci, którzy nie biorą prysznica codziennie, mogą nadal chcieć nawilżać każdego dnia. Ręce i ramiona to narządy, które zawsze są traktowane w szczególny sposób, nawet bez prysznica. Dlatego łatwiej jest utrzymać je nawilżone takim produktem.

Najlepsze składniki, których należy szukać w płynach do mycia ciała

Kobieta mycie skóry.

Zwróć uwagę na to, jakie składniki znajdują się w Twoim płynie do mycia ciała.

Nie wszystkie produkty związane z prysznicem są tworzone jednakowo. Niezależnie od tego, czy kupujesz produkty do pielęgnacji skóry w salonie kosmetycznym, czy odbierasz je w przejściu z supermarketu, istnieją pewne składniki, za którymi ludzie nie przepadają. Teraz należy zauważyć, że wiele przemysłowych, masowo produkowanych produktów będzie w pewnym stopniu podobnych. Muszą pasować do dużej części populacji, więc kilka składników może być bardzo wspólnych dla różnych produktów, spektrum i hierarchii higieny.

Najlepsze składniki, których należy szukać w płynach do mycia ciała, to substancje takie jak masło shea, olejki eteryczne, olejki roślinne (nośnikowe) i zdrowe kwasy tłuszczowe. Są to substancje, które wzbogacają i nawilżają naszą skórę. Mimo że są zmieszane z innymi, być może mniej pożądanymi składnikami, są prawdziwe tour de pressure czystości i zdrowia.

Aveeno Codzienny Nawilżający Podział Składników do Mycia Ciała

Codzienny nawilżający żel pod prysznic Aveeno.

Codzienny nawilżający żel pod prysznic Aveeno.

Aveeno słynie ze swoich dobroczynnych składników, a 10 płyn do mycia ciała nie jest inny. Składniki Aveeno Daily Moisturizing Entire body Wash zawierają siarczany i detergenty, podobnie jak wiele innych standardowych płynów do mycia ciała. Żel do mycia ciała zawiera składniki, które wiążą ze sobą różne chemikalia, a także konserwanty i substancje zapachowe (szczerze mówiąc, nie jestem ich fanem). Ale obok tych „przemysłowych” składników można również znaleźć ekstrakt z owsa, mąkę owsianą, olej owsiany, olej sojowy, olej słonecznikowy, białko pszenicy i kwas cytrynowy.

Więc biorąc pod uwagę wszystkie rzeczy, jest to mieszanka. Ale powiem tak: jeśli spojrzysz na listę składników, zobaczysz, że ekstrakty i olejki są dość wysoko. Innymi słowy, w formule jest ich sporo. I że oznacza, że ​​Aveeno to nie tylko zabawa. W rzeczywistości przywiązuje dużą wagę do dostarczania korzyści płynących z tych naturalnych składników i nie jest to tylko wybieg marketingowy.

Mówi się, że soja ma pewne właściwości przeciwstarzeniowe, ale na tym nie można oprzeć zakupu. Jeśli zdoła Ci pomóc z objawami wieku, słońca i stresu – tym lepiej. To z pewnością dla ciebie dobre, ale nie ma gwarancji.

Aveeno Codzienny Nawilżający Recenzja Mycia Ciała

Kobieta uśmiechająca się w ręczniku

Twoja skóra potrzebuje nawilżenia, aby była zdrowa.

Wilgoć, wilgoć, piękno. Wszyscy słyszeliśmy już nieśmiertelne słowa Dereka Zoolandera i to jest prawdziwa prawda. Utrzymanie nawilżenia skóry – podobnie jak ciała, BTW – jest kluczem do jej zdrowego rozwoju. Bez wilgoci niektórzy ludzie częściej doświadczają problemów ze skórą. Nie każdy musi często nawilżać skórę, ale niektórzy muszą to robić codziennie.

Nie mam żadnego znanego mi stanu skóry, innego niż być może w rzeczywistości mający skóra – a to nie jest stan, prawda? W każdym razie… wyszłam spod prysznica, gdy moja skóra była czysta, miękka i całkowicie rozpieszczona po użyciu Codziennego Nawilżającego Żelu do Ciała Aveeno. Ale człowiek – ja zrobiłbym zrób reklamę tego materiału! Chociaż przypuszczam, że Aveeno będzie musiał zadowolić się rzeczniczką Jennifer Aniston.

Jeszcze jedno: zwykle nie dostaję modzeli. Albo raczej nie dostaję ich łatwo. Ich formowanie często zajmuje trochę czasu, a ciągłe tarcie wymaga ciągłego tarcia, aby moja skóra stała się twarda i twarda. Postanowiłem rozwiązać mały issue z kalusem, który miałem na spodzie prawej stopy i stwierdziłem, że 10 żel do mycia ciała może być bardzo pomocny w dziale suchej skóry.

Wniosek

Nie mam zamiaru rozpieszczać się tym produktem. Chodzi mi o to, że to tylko żel do mycia ciała. Ale kiedy znajdę produkt, który faktycznie robi to, co jest napisane na pudełku i który zapewnia rzeczywistą wartość bez zbytniego kosztowania? To jest rodzaj produktu, który chciałbym ponownie kupić, i jest to typ firmy, której chciałbym oddawać powtarzalny biznes. To takie proste.

Aveeno już istnieje od ponad 70 lat. Znają swój biznes i znają swoich klientów. Podobnie jak inne codzienne środki nawilżające sprzedawane przez Aveeno, temu można zaufać. Jeśli nie wiesz o jakiejkolwiek wrażliwości na soję, owies lub słonecznik, powinieneś iść. Skonsultuj się z lekarzem, jeśli są jakieś ogniska lub złe reakcje.

Nawiasem mówiąc, może to tylko ja, ale tak naprawdę nic nie wyczułem, kiedy ostatnio próbowałem tego produktu. Możliwe, że byłam zła, albo zapach z jakiegoś powodu zniknął. Nie jestem pewien. Tak czy inaczej, 10 płyn do mycia ciała ma łagodny, podobny do owsa zapach, który może być bardzo orzeźwiający, ale nie przytłaczający. Dobra równowaga.

https://www.youtube.com/observe?v=OfS4RVu-fS8