W 2013 roku pisałem o Tatcha jako marce, którą chciałbym zobaczyć w Wielkiej Brytanii. Tak więc zajęło to prawie dekadę, ale w końcu jest. Mam trochę dziwną podróż z Tatchą, ponieważ zostałam przypadkowo wysłana w zeszłym roku, zanim miałam nawet wskazówkę (może to był wskazówka!), że w końcu dotarł do naszych brzegów i wydobyłem go jak płynne złoto. Niewiele jest marek, które naprawdę spełniają oczekiwania i jako jedną z nich wymieniłbym Tatcha. Generalnie to młoda marka – Tatcha została założona w 2009 roku przez Vicky Tsai, która ma tajwańsko-amerykańskie dziedzictwo.

Podczas podróży do Japonii Vicky Tsai odkryła bibuły, które tak jej się spodobały, że sprowadziła dziesięć tysięcy paczek na sprzedaż w Usa. To był sam początek marki Tatcha i sprzyjał ciągłej miłości do japońskiej pielęgnacji skóry i składników, z których wszystkie są przekładane na produkty, które teraz widzimy. Bibuły Tatcha zawierają drobinki złota jako symbol ich dziedzictwa – wiedza mówi, że gejsza odkryła, że ​​papiery używane do ochrony wbijanych metalowych liści usuwały olej z ich twarzy bez naruszania ich makijażu i wchłaniania wilgoci ze skóry. Jest tak wiele rzeczy do polubienia w Tatcha – od obietnicy wycofania terminu „normalny” i rodzaju skóry ze względu na skojarzenia z naturalnym zachowaniem skóry, które jest w jakiś sposób nienormalne. Wycofują również „przeciwstarzeniowe” ze wszystkich oczywistych powodów i pokazują innym markom drogę do tego, że można rozmawiać z kobietami w każdym wieku o ich skórze, nie umniejszając jej. Szczerze mówiąc, teraz kocham moją 57-letnią skórę – chcę ją pielęgnować, leczyć i naprawdę doceniać taką, jaka jest.Laboratoria receptur Tatcha znajdują się w Tokio i mają łatwy dostęp do japońskich składników roślinnych – pomyśl o aminokwasach, kwasach AHA, sfermentowanym ryżu, zielonej herbacie i algach, które stanowią podstawę pielęgnacji skóry Tatcha. Pielęgnacja skóry jest wyjątkowa, ponieważ jest. Produkty, których używałam najczęściej dzięki mojemu zaskoczeniu w zeszłym roku to The Dewy Serum TUTAJ który poleciłbym w mgnieniu oka jako jeden z niewielu znanych mi produktów do pielęgnacji skóry, które nadadzą Twojej skórze piękne uczucie zroszenia, nie nadając jej blasku. Nie przeszkadza mi połysk, ale zbyt dużo nie jest celem. Zroszony krem ​​do skóry TUTAJ jest produktywny dla mojej cery pod względem głębokiego nawilżenia, gładkości i wyczuwalnego spulchnienia – to ten, który wybieram dla skóry suchej lub starszej.

Zachowuję moją tajną broń do końca, ale chcę zaznaczyć oba The Rice Polish Foaming Enzyme TUTAJ który jest najdelikatniejszym eksfoliatorem, jakiego kiedykolwiek używałem (a jeśli za bardzo lubisz kwasy, połączenie pudru ryżowego, enzymu papai i korzenia lukrecji sprawi, że Twój mózg urody zrozumie, że rzeczy nie muszą być trudne być skuteczny) i olejkiem do demakijażu kameliowego TUTAJ. Ten olejek jest w pełni kompletny – rozpuszcza filtry przeciwsłoneczne i wodoodporny makijaż, nie zawiera olejków mineralnych i pasuje do każdego rodzaju skóry. Ma najpiękniejsze odczucie na skórze, dzięki czemu można ją dokładnie masować (trudno przestać), a po spłukaniu w ogóle nie ma ucisku.

Nie mogę przeklinać faktu, że ceny Tatcha mieszczą się w kategorii luksusowej (choć nie oburzającej) i zawsze lubię znaleźć to, co moim zdaniem jest najlepszą możliwą wartością pod względem ceny i wprowadzenia do marki. Twój pierwszy zakup jest zawsze najważniejszy – to od niego całkowicie zależy, czy chcesz wiedzieć więcej, dlatego proponuję pomadkę Kissu Lip Mask TUTAJ. Konsystencja to nieklejący się, przypominający balsam żel, który zawiera ekstrakty z brzoskwini i skwalen – daj mu dwa tygodnie, a zobaczysz różnicę w nawilżeniu i miękkości. Czuję się jak ekspert od balsamów do ust, biorąc pod uwagę, ile próbowałem przez lata i jest to naprawdę wzniosłe doświadczenie. Jest również wysoce ochronny, jeśli zastosujesz bardzo cienką warstwę pod pomadki – zwłaszcza matujące – chociaż jeśli używasz Kissu wieczorem, prawdopodobnie nie będziesz potrzebować niczego dodatkowego do rana.

To jest moje podsumowanie Tatcha, które myślę, że chciałbyś i z przyjemnością wypróbowałem te produkty – jeśli masz własne rekomendacje Tatcha, chciałbym je usłyszeć. Prawie dekada to długi czas oczekiwania na markę i bardzo się cieszę, że w końcu tu jest.

Przejrzystość

Wszystkie produkty są wysyłane do mnie jako próbki od marek i agencji, chyba że zaznaczono inaczej. Mogą być używane linki afiliacyjne. Posty nie są kierowane do podmiotów stowarzyszonych.