Reklama we współpracy z Choice Resorts — Twoja firma jest wszędzie. Nasza firma to Ty.


Chcesz zarezerwować romantyczny wypad, pełne wrażeń rodzinne wakacje lub podróż służbową, która jest tak bezstresowa, jak to tylko możliwe? Jest jedna sieć hoteli, która ciężko pracuje, aby planowanie podróży było przystępne, łatwe i ogólnie przyjemniejsze. Option Lodges, z 12 różnymi markami hotelowymi i ponad 7000 obiektami w ponad 40 krajach i terytoriach, ma wiele sposobów na zaoszczędzenie na następnej podróży, bez względu na to, jakim jesteś podróżnikiem.

Rezerwuj z wyborem hoteli

Oto kilka sposobów na oszczędzanie i korzystanie z Selection Lodges tego lata, niezależnie od tego, czy kładziesz głowę w luksusowym hotelu Cambria, odwiedzasz jedną z ich butikowych witryn Ascend Hotel, czy spędzasz noc w wygodnym i niedrogim Excellent Inn , korzystając z mieszkania w stylu apartamentu w MainStay Suites na dłuższe pobyty — lub odwiedzając jedną z wielu innych nieruchomości, od niedrogich po luksusowe i wszystko pomiędzy.

Uzyskaj dodatki jako członek Selection

Uśmiechnięta kobieta korzystająca z telefonu komórkowego
Obraz: Getty Visuals

Możesz zacząć oszczędzać oraz zdobywanie wyjątkowych korzyści, gdy tylko zarejestrujesz się w bezpłatnym programie nagród Option Privileges®. Jako członek otrzymujesz ekskluzywne stawki i oferty tylko dla członków w obiektach Decision Accommodations. W rzeczywistości, jako członek Alternative Privileges Rewards, jesteś gwarantowane* najniższa cena za pobyt przy rezerwacji przez ChoiceHotels.com lub aplikację mobilną Selection Hotel.

Członkowie, którzy spędzają 10 nocy w hotelach Alternative Lodges, otrzymują podwyższenie do elitarnego statusu członkostwa, a tak, to daje jeszcze więcej ekskluzywnych korzyści i bonusów punktowych — pomyśl o wcześniejszym zameldowaniu i późnym wymeldowaniu, zniżkach w parku rozrywki, prezent powitalny i więcej.

Zapisz się teraz

Zostań dwa razy i zdobądź kartę podarunkową o wartości 50 $

Kobieta otwierająca okna w łazience stojąca tyłem do kamery w pomieszczeniu
Obraz: Getty Photos

Członkowie Preference Privileges, którzy zarejestrują dwa oddzielne pobyty między 12 czerwca a 17 sierpnia 2022 r., otrzymują kartę podarunkową o wartości 50 USD od wybranego przez siebie sprzedawcy — takiego jak Amazon, Applebee’s, Very best Get, BP, Chili’s, Lowe’s lub iTunes.

Rezerwuj teraz

Zarabiaj punkty za bonusy

Młoda kobieta spacerująca po ulicy
Obraz: Getty Photos

Członkowie programu Rewards zdobywają do 10 punktów za każdego 1 dolara wydanego w Choice Hotels, a także podczas podróży lub zakupów u wielu partnerów Preference Lodge. W przeciwieństwie do niektórych innych programów nagród, punkty z Preference Hotels są elastyczne dla ty. Używaj ich do bezpłatnych pobytów w hotelach, na karty nagród w sklepach i restauracjach w całym kraju, a nawet możesz zamienić swoje punkty na gotówkę, aby przekazać darowiznę na rzecz Operacji Homefront, Amerykańskiego Czerwonego Krzyża i innych wartościowych organizacji charytatywnych, z którymi marka współpracuje i które wspiera.

Wykorzystaj punkty teraz

Pobyty w dni powszednie oferują więcej nagród

Biznesowa kobieta w domu pracuje na laptopie na łóżku
Obraz: Getty Illustrations or photos

To jest fajne: jeśli członkowie Preference Hotel zatrzymają się w hotelu przynajmniej na jedną noc od niedzieli do czwartku, dostaną coś ekstra. Mogą wybrać kartę podarunkową Starbucks, Amazon.com lub Uber — lub, jeśli wolą — dodatkowe punkty Option Privileges dodane do ich konta.

Zarezerwuj pobyt na tydzień

Letni Jackpot

Widok z lotu ptaka na Las Vegas Strip w Nevadzie
Obraz: Getty Images

Masz szczęście? Teraz do 16 lipca 2022 r., jeśli zrealizujesz dwa oddzielne pobyty w hotelu lub ośrodku z kasynem Selection w całym kraju, otrzymasz 5000 punktów bonusowych, które przewyższają wszystkie inne wspaniałe korzyści członkostwa Preference, które już zgromadziłeś. Punkty Summer time Jackpot można wymieniać tak jak wszystkie inne — niezależnie od tego, jak zdecydujesz się to zrobić.

Zarezerwuj letni jackpot

Niebiesko-zielone wakacje

Salon przy basenie z koktajlami na stole?
Obraz: Getty Photos

Dla podróżnych, którzy szukają tego, co najlepsze, zapoznaj się z opcjami dzięki Preference Bluegreen Holidays, wyjątkowemu programowi własności wakacji. Właściciele Bluegreen mogą odwiedzać luksusowe kurorty w lokalizacjach takich jak Savannah, Big Bear Lake, San Antonio, Orlando i Vegas. Każde miejsce ma w pełni wyposażone kuchnie, oddzielną jadalnię i salon, przestronne sypialnie i łazienki i wiele więcej. Bez względu na to, w którym obiekcie zdecydujesz się zatrzymać na następne wakacje w Bluegreen, otrzymasz 10 sam poziom usług, uważności i komfortu, jakiego szukasz na przyjemny, rewitalizujący i bezstresowy wypoczynek.

Zarezerwuj teraz niebiesko-zielone wakacje


*Obowiązują OWH

Wpis Sprytny sposób na oszczędzanie w 7000 hoteli na całym świecie pojawił się jako pierwszy w The Serious Offer autorstwa RetailMeNot.