6 powodów, dla których sprzedawcy detaliczni kochają Cisco

W miarę zbliżania się do świąt oczekiwania konsumentów rosną. Tam, gdzie kiedyś zakupy on the web były „miło mieć”, teraz mają kluczowe znaczenie. Lokalizacje detaliczne wszystkich kształtów i rozmiarów wymagają zdalnych rozwiązań, które mogą wzmocnić interakcję z klientem i współpracownikiem, zapewnić elastyczny dostęp i umożliwić to wszystko z kompleksowymi zabezpieczeniami.

Dlaczego więc sprzedawcy detaliczni wybierają Cisco, aby utrzymać swoje fizyczne i cyfrowe przedsiębiorstwo zoptymalizowane pod kątem kompleksowych doświadczeń?

Konsumenci detaliczni oczekują płynnych, spersonalizowanych doświadczeń w każdym punkcie kontaktu. Cisco zapewnia możliwości zwiększania preferencji zakupowych klientów w wielu kanałach, budowania lojalności wobec marki i wyposażania współpracowników.

2. Skala i prędkość są pożądane

Połączony. Mobilny. Zaawansowana technika. Klienci oczekują ulepszonych doświadczeń, kompetentnych współpracowników i wbudowanych zabezpieczeń w każdej interakcji. Spełnienie tych wymagań wymaga nowoczesnej sieci, która stale się uczy, dostosowuje i chroni.

3. Bezpieczeństwo i ochrona mają wysoki priorytet

Podczas gdy hakerzy i źli aktorzy uwielbiają handel detaliczny, nie ma powodu, by odwzajemniać ich miłość. Ustalaj priorytety bezpieczeństwa klientów i współpracowników, chroń towary i buduj lojalność dzięki rozwiązaniom Cisco.

4. Handel detaliczny nie jest tam, gdzie jesteśmy, to jest to, co robimy

Uzyskaj pracę hybrydową do pracy w handlu detalicznym. Zapewnij całej swojej firmie elastyczność niezbędną do zachwycania klientów. Dzięki rozwiązaniu Cisco Hybrid Operate możesz wspierać sprzedawców w domu, sklepie lub w dowolnym miejscu.

5. Każdy punkt kontaktu w handlu detalicznym ma znaczenie

Klienci oczekują wygody robienia zakupów zawsze i wszędzie. Rozwiązania firmy Cisco do monitorowania aplikacji zapewniają wgląd i wgląd w każdy cyfrowy second doświadczeń klientów w handlu detalicznym.

6. Innowacje otwierają nowe kanały

Krajobraz handlu detalicznego szybko się zmienia, co sprawia, że ​​ciągłe innowacje są bardzo ważne. Kompleksowa oferta produktów i rozwiązań firmy Cisco oraz nasz rozbudowany ekosystem partnerów może pomóc sprzedawcom detalicznym przygotować się na nowe możliwości.

&#13

Uaktualnij swoją sieć do tego, co jest teraz i co będzie dalej w sprzedaży detalicznej.

&#13
&#13
&#13
&#13
&#13

Dzielić:

Leave a Reply