Osobiste akcenty: spinki do mankietów

Spinki do mankietów to subtelny sposób na dodanie osobistego akcentu do Twojego ślubnego stroju

Żaden formalny strój nie jest kompletny bez spinek do mankietów — czyli elementów ozdobnych, które spinają mankiety francuskiej koszuli z mankietami po obu stronach.

Spinki do mankietów to jeden z najlepszych – i najłatwiejszych – sposobów na dodanie osobowości lub stylu do Twojego stroju. W końcu wyróżniają się bez rozpraszania uwagi.

Teraz istnieje kilka sposobów na kreatywność ze spinkami do mankietów. Po pierwsze, są wykonane z różnych materiałów, w tym kamieni, metali szlachetnych i szkła. Do wyboru jest również kilka rodzajów zamknięć, w tym:

Naprawiono powrót — Przesuwają się przez mankiety bez konieczności regulacji
Łańcuch – Klasyczna opcja w kreatywnych projektach
Przełącz zamknięcie — Prawdopodobnie najczęstszy typ, są a single bezpieczne i łatwe do zamocowania
Stadnina — Są kompaktowe, wyrafinowane i minimalistyczne
Powrót piłki — Złożony typ zamknięcia, są uniwersalne i łatwe do dostosowania

Wybierając spinki do mankietów, wybierz te, które reprezentują określone zainteresowania lub pasję, którą masz. Możesz również uzyskać takie, które są wykonane na zamówienie lub wygrawerowane czymś ważnym dla Ciebie — inicjałami twoich, panny młodej, datą ślubu itp.

Wspaniałą rzeczą w spinkach do mankietów jest to, że mogą uzupełnić twój strój, dodając osobisty charakter. Nie tylko to, ale możesz zachować je do końca życia jako pamiątkę do ponownego wykorzystania w inny wyjątkowy dzień, na przykład na rocznicową kolację.

Osobiste akcenty: sentymentalny przedmiot

Sentymentalny przedmiot, taki jak zegarek, to świetny sposób na dodanie subtelnego osobistego akcentu w dniu ślubu.

Twój dzień ślubu to świetna okazja, aby dodać sentymentalny lub dwa elementy do swojej formalnej garderoby. Może to być zegarek twojego dziadka, spinka do krawata, spinka do krawata lub spinki do mankietów od twojego ojca. Cokolwiek wybierzesz, dodaje to zupełnie nową warstwę znaczenia, która sprawia, że ​​całe doświadczenie jest o wiele bardziej znaczące.

Inną rzeczą, którą możesz zrobić, to pożyczyć coś wyjątkowego od członka rodziny lub bliskiej Ci osoby. Wesela mają na celu pożyczenie czegoś, prawda? To nie musi ograniczać się tylko do panny młodej. Obie strony mogą (i powinny) mieć ze sobą coś sentymentalnego lub znaczącego w wielkim dniu.

Osobiste akcenty: poszetka

Zdobądź poszetki z monogramem, aby w subtelny sposób spersonalizować swój ślubny strój.

Inną istotną częścią każdego formalnego stroju jest poszetka. Łatwo przeoczyć lub zobaczyć poszetki, ponieważ są tak podstawowym, bezosobowym detalem wymaganym w garniturze. Istnieje jednak wiele świetnych sposobów ich personalizacji.

Jeśli szukasz w Internecie, znajdziesz sporo organization, które mogą haftować poszetki. Możesz na przykład wyhaftować datę ślubu, imiona swoje i panny młodej, ulubiony cytat lub coś innego.

Personalizacja poszetki nie ogranicza się do pana młodego — goście i inni ważni członkowie wesela również mogą to zrobić. W zależności od stroju ślubnego możesz mieć nawet tematyczne poszetki dla wszystkich zaangażowanych w ten wielki dzień.

Oczywiście większość ludzi nie zobaczy tych drobnych szczegółów. Mimo to jest to świetny sposób na stworzenie bardzo specjalnego osobistego znaczenia, nad którym będziesz mógł się zastanowić w przyszłych latach.

Osobiste akcenty: niestandardowy garnitur

Zafunduj sobie garnitur na zamówienie, który nada Twojemu ślubnemu strojowi prawdziwie osobisty charakter.

Inną rzeczą, do której możesz dodać osobiste akcenty, jest garnitur lub using tobacco. Teraz istnieje wiele korzyści z uzyskania niestandardowego garnituru. Po pierwsze, możesz upewnić się, że jest specjalnie dopasowany do Twojej ramy i stylu. Po drugie, ubrania na zamówienie są często wyższej jakości niż gotowe.

Jeśli chodzi o personalizację, zakup niestandardowego garnituru lub smokingu zapewnia znacznie większą kontrolę nad drobnymi szczegółami. Obejmuje to takie rzeczy, jak kolory, guziki, monogramy i podszewki. W szczególności monogram i podszewka to miejsca, w których naprawdę masz okazję zrobić coś, co ma dla Ciebie szczególne znaczenie.

Osobiste akcenty: zapach

Zapach to ostatni detal każdego stroju, zwłaszcza jeśli chodzi o strój ślubny.

Ostatnią, ale nie mniej ważną rzeczą do rozważenia jest zapach, który nosisz w tym wielkim dniu. Zapach jest potężną rzeczą, a jeśli chodzi o twój, może wywołać dla ciebie coś znaczącego. Może to być określony czas i miejsce lub pewne wspomnienie. Lub może to być tak proste, jak wybór zapachu, który kocha Twoja panna młoda.

DALSZE CZYTANIA: 7 najlepszych zapachów na wiosenne i letnie wesela

Jeśli masz już charakterystyczny zapach, który lubisz i często nosisz, możesz również z nim skorzystać. Z drugiej strony możesz również zmienić rzeczy, aby pasowały do ​​momentu lub tematu wydarzenia.

Dolna linia

Wesela to czas na zbliżanie ludzi, tworzenie wspomnień i przygotowywanie się na świetlaną przyszłość z kimś, kogo kochasz. Przygotowując się do swojego, pamiętaj, aby dodać do stroju kilka osobistych akcentów. Niezależnie od tego, czy wydarzenie jest wyjątkowo formalne, półformalne, czy dość nieformalne, możesz wykazać się kreatywnością.

W szczególności zdobądź spersonalizowane spinki do mankietów, sentymentalny przedmiot, haftowaną poszetkę, szyty na miarę garnitur lub smoking oraz wyjątkowy zapach. Im łagodniejszy ubiór, tym więcej masz możliwości personalizacji. Ale nawet podczas najbardziej formalnych wydarzeń możesz dodać do swojego stroju osobiste akcenty.