Biżuteria Chaparral

Niezależnie od tego, czy pracujesz w branży, jesteś projektantem biżuterii, czy po prostu kochasz biżuterię — kiedy poruszany jest temat złota, jesteśmy bardzo podekscytowani, aby o tym porozmawiać. Wspólnie wzdychamy i zastanawiamy się nad jego bogactwem, zarówno w sensie dosłownym, jak i historiami, które zawiera. Złoty pierścionek, amulet reprezentujący chwilę w twoim życiu, para kolczyków, które kupiłaś sobie po otrzymaniu tej promocji, złota bransoletka, która pozostała na twoim nadgarstku od śmierci partnera… to wszystko są silne uczucia, które reprezentuje złoto. Jest taka pasja, jeśli chodzi o złoto karatowe i mamy nadzieję, że przekażemy to z pokolenia na pokolenie.

To twórcy, tych, którzy potrafią wykuwać, topić, kuć i formować złoto w skarb, który nazywamy biżuterią to są wyjątkowi twórcy i magicy, którzy tworzą te elementy, które są nam tak drogie. Każdy twórca ma swoją historię, własną technikę i własne intencje związane z projektowaniem i produkcją. Zawsze lubię mieć okazję porozmawiać z tymi utalentowanymi ludźmi — poruszyć temat złota — i zobaczyć, jak ich twarze natychmiast się rozjaśniają. Dlatego pomyślałem, że najlepiej będzie dołączyć prawdziwy movie każdego wyróżnionego twórcy w tym roku, który odpowiada na moje złote pytania. Możesz więc sam przekonać się, jak wyjątkowo każda osoba czuje się w złocie i dlaczego uwielbia pracować z tym szlachetnym metalem.

Nasz Maj to złoty miesiąc funkcje wystartowały w tym tygodniu i w każdą środę na my zostanie opublikowany wywiad z wyróżnionym twórcą Instagram rachunek. Każdy producent korzystający z tej funkcji używa w swoich projektach karatowego złota i zgodził się wyrazić swoje podejście do tego specjalnego metalu. Mam nadzieję, że ci się podoba!

Towary Obozu Wschodniego |  MIGM

Towary Obozu Wschodniego |  MIGM

Towary Obozu Wschodniego |  MIGM

Towary z wschodniego obozu
Jak ważne jest karatowe złoto w Twojej pracy?

Podstawą mojej pracy jest wysokokaratowe złoto. Zacząłem przede wszystkim jako kowal i przez wiele lat koncentrowałem się na formowaniu i kuciu metali, zanim wprowadziłem kamienie szlachetne do swoich projektów. Pracuję głównie w 18-karatowym certyfikowanym złocie Fairmined, wytwarzając moje projekty ze złotej blachy i drutu. Skupiam się na ręcznie robionych złotych łańcuszkach, ponieważ wygląd i dotyk ręcznie robionego złotego łańcuszka jest zupełnie inny niż łańcuszka wyprodukowanego. Ma duszę i ducha. Każde ogniwo jest tworzone jedno po drugim, a proces jest medytacyjny i magiczny.

Dlaczego lubisz pracować z karatowym złotem?

Uwielbiam właściwości wysokokaratowego złota 18k i 22k, jak porusza się pod młotkiem, jak można nim manipulować za pomocą narzędzi ręcznych w trójwymiarowe kształty. Uwielbiam to, jak możesz zwężać i skręcać sztabkę złota, delikatnie przesuwając ją w pożądany kształt, a może po drodze znajdując nową formę, którą pokochasz. To wspaniały proces, gdy materiał ewoluuje w 10 sposób.

Dowiedz się więcej o Towary wschodniego obozu tutaj.

Kolczyki Miodowe Kropla - składanie oprawy

Kolczyki z opalowymi kroplami miodu przed ustawieniem

Lustrzane skumulowane szpilki sześciokątne - lutowanie

Kolczyki miodowe krople z opalem i sztyftami opal irys małe

Biżuteria Loli Zyscovich
Jak ważne jest karatowe złoto w Twojej pracy?

Złoto jest bardzo ważne w mojej pracy. Złoto dodaje wartości moim minimalistycznym projektom architektonicznym. Często najpierw realizuję projekty w srebrze i wybieram te najlepsze do uwiecznienia w złocie. Ponieważ jest tak mocny, jestem w stanie konstruować lekkie formy bez uszczerbku dla trwałości i wytrzymałości. Praca w złocie trwa dłużej niż w srebrze, ale wyniki są tego warte.

Dlaczego lubisz pracować z karatowym złotem?

W złocie wszystko wygląda lepiej. Uwielbiam maślany połysk matowego wykończenia, sposób, w jaki podkreśla geometrię sort i kontrastuje z połyskiem kamienia. Złoto ma wrodzoną cenność, która odzwierciedla się w każdym momencie tworzenia. Każde uderzenie młotkiem i uderzenie pilnikiem ma większe znaczenie. Proces jest hipnotyzujący, uwielbiam dzielić się tym, co widzę i czuję dzięki moim narzędziom, z teksturami i formami w mojej pracy.

Dowiedz się więcej o Lola Zyscovich Biżuteria tutaj.

Mercurius Biżuteria Złoty pierścionek

Mercurius Biżuteria ze stopu złota

Mercurius Biżuteria Złota Ręcznie Wytwarzanie

Biżuteria Mercurius

Biżuteria Mercurius
Jak ważne jest karatowe złoto w Twojej pracy?

Złoto jest zdecydowanie metalem, z którym pracujemy najczęściej. Jest to najbardziej wszechstronny metal zarówno pod względem różnorodności stopów, jak i możliwych technik. Pozwala to na ogromną elastyczność w projektowaniu – na przykład dostrajanie najlepszego koloru metalu do projektu lub wybór podejścia, które zastosujemy, aby osiągnąć projekt, który mamy na myśli.
Alchemicy uważali złoto za najdoskonalszy steel – i zgadzamy się. Zarówno w zachodniej, jak i wschodniej tradycji filozoficznej złoto było utożsamiane ze słońcem i światłem słonecznym. Jasność i jasność złota jest niezaprzeczalna. Co może być lepszego, aby komplementować każdy kamień szlachetny!
Złoto można również wykorzystać w nieskończoność – uwielbiamy pomagać naszym klientom przerabiać pamiątkową biżuterię na nowe kawałki i zawsze fajnie jest zastanowić się nad podróżą tego złota, gdy przybiera ono nową formę.
Złoto, którego używamy we własnych kolekcjach, posiada certyfikat Fairmined. Wspieranie górników rzemieślniczych i na małą skalę w ramach tego programu jeszcze bardziej zwiększa wartość tego cennego materiału. Jesteśmy naprawdę dumni, że możemy dostarczać naszym klientom identyfikowalne złoto, które jest pozyskiwane w sposób etyczny.

Dlaczego lubisz pracować z karatowym złotem?

Praca ze złotem ma hipnotyczną jakość, która zawsze daje satysfakcję. Alchemia metalurgii jest szczególnie fascynująca, dlatego wszystkie nasze stopy tworzymy.
Złoto jest niezwykle wszechstronne w technikach, które można z nim stosować – od odlewania po ręczne kucie – co pozwala na dużą swobodę w tworzeniu każdego elementu.
Praca ze złotem łączy się z linią rzemieślników i jubilerów, która sięga tysiącleci – używamy niektórych z tych samych technik, które były używane w historii, obok nowoczesnych metod.

Dowiedz się więcej o Biżuteria Mercurius tutaj.

Roczne Co |  MIGM

Roczne Co |  MIGM

Roczne Co |  MIGM

Roczne Co |  MIGM

Roczny Co
Jak ważne jest karatowe złoto w Twojej pracy?

Złoto jest ważne w naszej pracy, ponieważ jest podstawą wszystkiego, co robimy. Solidne 14-karatowe złoto jest dla nas metalem z wyboru, ponieważ jest mocne, trwałe i piękne. Wszystkie nasze bransoletki i wszystko, co robimy w Yearly Co., będą wykonane z solidnego 14-karatowego złota.

Dlaczego lubisz pracować z karatowym złotem?

Uwielbiam pracować ze złotem, ponieważ jest to zarówno bardzo mocny metallic, jak i taki, z którego można uformować cokolwiek zechcesz. Projekty są piękne i wiemy, że raz uformowane złoto przetrwa próbę czasu. Uważam, że złoto jest najpiękniejszym metalem, zwłaszcza w kolorze 14-karatowym żółtym, który jest najbardziej tradycyjnym z naszych wyrobów, a także w różowym i białym złocie. 14-karatowe złoto ma najlepszy połysk i kolor i tworzy elementy, które można nosić na co dzień.

Dowiedz się więcej o Roczna Co tutaj.

Biżuteria Lauren Newton |  MIGM

Biżuteria Lauren Newton |  MIGM

Biżuteria Lauren Newton |  MIGM

Biżuteria Lauren Newton
Jak ważne jest karatowe złoto w Twojej pracy?

Złoto jest ważne w mojej pracy, ponieważ z definicji jest to, co sprawia, że ​​moja praca jest dobrą biżuterią. Myślę, że podnosi wartość, zarówno postrzeganą, jak i w dosłownym sensie, i reprezentuje sens lub szlachetność i wartość, że tylko metal uważam za wyjątkowy jak złoto przekazuje

Dlaczego lubisz pracować z karatowym złotem?

Podoba mi się, właściwie to uwielbiam pracować ze złotem, jest to mój ulubiony metal. Jego właściwości są przewidywalne i nic nie przebije połysku złota, niezależnie od tego, czy jest wypolerowane na wysoki połysk, czy matowe. Pod pewnymi względami czuję się jak jakiś starożytny alchemik, używając tych cennych i pięknych materiałów do lubienia, magicznie tworząc coś, co wcześniej nie istniało, więc myślę, że to po prostu naprawdę wyjątkowy materiał i jest to mój ulubiony!

Dowiedz się więcej o Biżuteria Lauren Newton tutaj.

Biżuteria Chaparral

Biżuteria Chaparral

Biżuteria Chaparral

Biżuteria Chaparral
Jak ważne jest karatowe złoto w Twojej pracy?

Złoto jest najbardziej cenione ze względu na jego wartość fizyczną i sentymentalną, ale lubię patrzeć na złoto pod kątem tego, co reprezentuje dla mnie jako jubilera i właściciela małej firmy. Dla mnie złoto zawsze oznaczało wzrost. Wzrost moich umiejętności jako kowala metalu i rozwój mojej linii biżuterii. Kiedy po raz pierwszy uczyłem się zawodu wytwarzania biżuterii, uczyłem się głównie na materiałach o niskich stawkach, takich jak miedź, brąz czy srebro. Złoto to materiał, który powoli został mi przedstawiony jako początkujący jubiler. Był to steel, z którym będę miał okazję konsekwentnie pracować, gdy będę bardziej zdolnym metalowcem. Jako praktykant pamiętam, że bałem się pracować z jakimikolwiek kawałkami złota. Potrzeba było lat praktyki, powtarzania, a przede wszystkim pewności siebie, aby powoli zacząć dodawać złoto do mojej własnej pracy. Dla mnie dodanie złota do mojej pracy oznaczało, że zdobyłem doświadczenie, umiejętności i pewność siebie, zanim zainwestowałem je we własną linię biżuterii. 7 lat później złoto jest materiałem, który sprawia mi najwięcej radości. Nadal przed jakimkolwiek lutowaniem mówię o sobie, ale teraz zamiast być onieśmielony złotem, jestem podekscytowany wyzwaniem, jakie ten piękny i kosmiczny materiał wnosi na stół.

Dlaczego lubisz pracować z karatowym złotem?

Nie ma lepszego uczucia, gdy Twoje złote odlewy przychodzą pocztą. Moje serce zaczyna bić szybciej w oczekiwaniu na zobaczenie tego oszałamiającego materiału w jego surowej formie. Uwielbiam nadawać zmatowiałej żółtej powierzchni wysoki połysk, który będzie nosił przez pokolenia. Kiedy zacząłem konsekwentnie pracować ze złotem, wtedy zaczęła się moja historia miłosna, która ewoluowała z biegiem czasu. Na początku złoto stanowiło kamień milowy, do którego musiałam dotrzeć, ale teraz nabrało zupełnie nowego znaczenia od czasu stworzenia mojej linii biżuterii topograficznej. Podczas tworzenia tych malutkich, maleńkich terenów czuję ogromne poczucie więzi i odpowiedzialności za naszą ziemię. Ostatecznie dla mnie możliwość stworzenia maleńkiej góry do noszenia z materiału pochodzącego z tej góry jest idealnym sposobem na uhonorowanie tego cennego materiału, który tak głęboko kocham i szanuję.

Dowiedz się więcej o Biżuteria Chaparral tutaj.

10 sponsorowany submit został przesłany do Ciebie we współpracy z Maj to złoty miesiąc.

MIGM skumulowany

Śledź na Facebook

Śledź na Pinterest

Śledź na Świergot

Śledź na Instagram