15 blezerów w dużych rozmiarach, które uzupełnią Twój look tej jesieni

Jako redaktorzy The Curvy Fashionista piszemy o rzeczach, które kochamy i sądzimy, że Tobie też się spodoba. Często współpracujemy z partnerami, więc możemy uzyskać udział w przychodach z Twojego zakupu.

Przez długi czas blezery w modzie plus size były zbyt miękkie, nudne, nudne lub przeznaczone tylko do pracy. Dzięki postępowi w modzie mamy 15 marynarek plus size, które możesz sprawdzić i cieszyć się jesienią!

Niezależnie od tego, czy podbijesz ją dżinsem, spódnicą midi, spodniami do kostek czy tradycyjnymi spodniami roboczymi, fakt, że mamy opcje marynarek plus size w różnych krojach, kształtach i wzorach, sprawia, że ​​jestem szczęśliwy.

Często zauważany jako TRZECI element, marynarka ma sposób na przeniesienie stroju na KOLEJNY poziom. Dodanie tego ostatniego elementu, aby uzupełnić lub dopracować swój wygląd. Jesteśmy tu dla marynarki i często trudno jest znaleźć idealną, która trafi nas w to idealne miejsce. ALE wtedy do gry wchodzi krawiec, po prostu zapytaj @luvvie.

Każdy, kto, co zrobiliśmy, zbiera kilka blezerów, które są teraz naszymi najlepszymi przyjaciółmi lub w których jesteśmy zakochani. Tak więc, niezależnie od tego, czy szukasz idealnej marynarki w dużych rozmiarach, aby uzupełnić stylizację do pracy, czy czegoś casualowego LUB dopełnić potrzebną atmosferę, mamy Cię!

Sprawdź te zabawne, odważne i wyraziste blezery plus size, aby oglądać i robić zakupy:

15 wyjątkowych blezerów w dużych rozmiarach, które uzupełnią Twój wygląd tej jesieni

Dzisiaj przyjrzymy się 15 marynarkom w dużych rozmiarach, aby uzupełnić Twoją stylizację na ten jesienny sezon i podzielimy się kilkoma wskazówkami, które sprawią, że ten trzeci element stanie się gwiazdą Twojego stroju w dużych rozmiarach.

Co sądzisz o tych zabawnych, trzecich kawałkach, które dopełnią twój wygląd? Teraz, jeśli zauważysz, każdy z tych blezerów sam w sobie stanowi oświadczenie. Chociaż mieliśmy niezbędną marynarkę, aby uzupełnić opcję garnituru w dużych rozmiarach, mamy więcej opcji, które pomogą nam ubrać się i wyrazić nasz osobisty styl.

Jeśli chodzi o dopasowanie, koniecznie zapoznaj się z naszym przewodnikiem po stylach płaszczy dla puszystych, który zawiera kilka wskazówek dotyczących dopasowania, które są równie ważne tutaj! Również? Nie bój się odwiedzić krawca, aby uzyskać *idealne* dopasowanie, którego potrzebujesz!

*Wskazówka w stylu marynarki plus size*

Zastanawiając się, jak zapiąć swoje trzy guzikowe marynarki, pamiętaj o wskazówce, której nauczyłem się podczas pracy w handlu detalicznym:

Sczasami (na górze),

Azawsze (w środku),

Nkiedykolwiek (na dole).

Dotyczy to tylko tych blezerów z trzema guzikami! Wiem, że może się to wydawać bez znaczenia, ale ta wskazówka robi dużą różnicę w komforcie i stylu.

Które marynarki plus size są Twoimi ulubionymi?

Czy widzisz w nich siebie? Porozmawiajmy o tym!

Leave a Reply