W dzisiejszych czasach potencjalny klient nie może zdecydować, czy powinien podejść do strony internetowej, czy przejść do innej.

W dzisiejszych czasach sklepy e-commerce muszą być ostre, jasne i interaktywne i zawsze powinno być coś, co wzbudzi zainteresowanie konsumenta. Jeśli masz do czynienia z modelem B2B, to model tradycyjny może się sprawdzić, ale gdy kierujesz się do klientów indywidualnych, liczy się każde wrażenie.

Propozycje? Zachowaj dziwactwo, zachowaj ciekawość, ale nie odchodź zbyt daleko od aktualnych trendów.

Jak w każdej innej sytuacji piękno przyciąga wzrok, więc aby pozyskać klienta, należy najpierw zacząć od podstawowych zasad grafiki i layoutu. Jako założyciel, aby zwiększyć ruch na naszej stronie, wykorzystaliśmy teksturę, ruch, ciągłość i spójność w projekcie, takim jak tekstura, przestrzeń i model. – Tanner Arnold, prezes i dyrektor generalny w Maszyny Objawienia

Dzięki temu projekt jest jednolity i znacznie łatwiejszy do odczytania. Kontrast zapewnia obiektowi lub projektowi widoczną wagę.

Aby zminimalizować bałagan w projekcie, musisz zbadać i ograniczyć użycie wielu aspektów, takich jak kolor, styl i czcionka, aby były czytelne i powiązane z głównym motywem.

Kolejnym aspektem jest jedność i harmonia elementów, gdy są 1 połączone. Elementy projektu muszą współpracować i uzgadniać jego znaczenie, temat, odczucie lub atmosferę.